Bizi Arayın: 0 286 262 00 67
İzmir Yolu 2. km No:64 Çanakkale, Haritada GörHakkımızda

Hakkimizda

IMG_20151005_185027

Park Suite Otel, 2014 yılında Çanakkale’de, turizme farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla inşa edildi. Tekdüze olmayan, sürekli yenilenen turizm anlayışını Çanakkale’de uyguluyor olmanın mutluluğu içindeyiz. Park Suite Otel, günümüz turizm anlayışından çok farklı bir fikir ve anlayıştan doğdu. Sosyal bir konaklama ağı üzerinden yaklaşık 2 senedir evlerinde Dünya’nın her yerinden misafir kabul eden yöneticilerimiz, turizmin bir verme alma girişiminden çok, kültürel/enternasyonel bir paylaşım olduğunu ve böylelikle; birebir olarak dünyanın birbirine daha çok yaklaşabileceğini deneyimlediler.

Turizm ülkemizde ve özellikle Çanakkale’de ne yazık ki halen hak ettiği konumu elde etmiş değil. Yerel işletmecilerin, kanunların ve yerel yönetimlerin bu sektöre yaklaşımları, konunun geniş bir vizyon ve bilgi birikimi gerektirdiği göz önüne alındığında, henüz ihtiyaçları ve beklentileri tam anlamıyla karşılayamıyor. Bir ülkenin tüm değerleri, kültürü o ülkeye seyahat eden insanlar tarafından görülür ve değerlendirilir, bu açıdan turizm ülkenin tanıtımı demektir.

Bu noktadan hareketle Park Suite Otel, kendinizi evinizde hissetmeniz ve ev konforunu seyahat ettiğiniz yere taşımanız için gereken tüm imkanları sunuyor.

Toplam 24 birbirinden bağımsız odadan oluşan Park Suite Otel, 22 adet double ve 2 adet 4 kişilik suite odalar biçiminde tasarlandı. Odalarda 7/24 sıcak su, İnternet / Wi-fi (kablosuz ağ), Tv, klima, ısıtma, kahvaltı gibi standart imkanların yanı sıra, laundry (çamaşır) hizmetinden yararlanmanız da mümkün. Otelimizde asansör, güvenlik sistemleri ve ücretsiz otopark bulunmakta. Halen şehrin en büyük süper marketi Kipa’ya arabanızla 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Bunun yanısıra çok yakında servis hizmetini devreye sokarak sizi şehir merkezine daha kolay ulaştırmayı hedefliyoruz. Şehir hatlarına bağlı otobüs durağına yürüyerek 5 dakikada ulaşabilir ve şehir merkezine yaklaşık olarak 15dk da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çanakkale-İzmir karayolunun 2. Km sinde bulunan Park Suite Otel, şehire hiç girmeden doğrudan olarak güneye inmek isteyen misafirlerimize büyük kolaylık sunuyor; Assos, Bozcaada, Troia Antik Kenti, Kazdağları, Küçükkuyu gibi güzergahları tercih edecek misafirlerimiz için çok daha rahat bir konuma sahip. Yeni inşa edilecek 500 yatak kapasiteli hastane ve ÇOMÜ (Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi) nün en büyük yerleşim merkezi konumundaki Terzioğlu yerleşkesine sadece 2-3 dakikalık mesafede, şehrin yeni yüzünü temsil eden bölgede sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Dileriz seyahatiniz size yepyeni deneyimler kazandırır!

Saygılarımızla..

Park Suite Otel

 

henuz yorum yok.

Yorum ekleyin
rezervasyon
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

booking facebook